Milovníci lyží a snowboardů z celého světa!

Jsme hrdi na to, že jsme vám po celé roky mohli poskytovat bezplatný přístup ke sněhovým zprávám, k informacím o lyžařských střediscích a k průvodcům po horách a jsme vděčni za vaši věrnost a váš přínos lyžařské komunitě na našich stránkách.

Vzhledem k měnícímu se mediálnímu prostředí utrpěla společnost Mountain News Corporation v posledních letech finanční ztráty. Nyní čelíme, tak jako celý náš segment, dalším ekonomickým výzvám, které přináší pandemie COVID-19, a bohužel se ukázalo jako nemožné pokračovat i nadále v činnosti.

Činnost Mountain News Corporation a našich webových stránek OnTheSnow a Skiinfo bude 13. července 2020 ukončena. Zjišťujeme možnosti prodeje, partnerství nebo spolupráce  s jiným provozovatelem online médií, abychom vám mohli dopřát stejné nebo ještě lepší online zážitky. Pro dotazy ohledně Mountain News Corporation pište na e-mail Feedback_OTS@mountainnews.com.

Chceme poděkovat našim věrným zaměstnancům za jejich neúnavnou mnohaletou práci, díky níž vám všem přinášeli skvělé informace. Jsme si jisti, že naše kolektivní vášeň pro lyžování a snowboarding bude žít dál.

Uvidíme se na horách.

 

Mountain News Corporation