Vysoké Tatry/Jasná – 3. červen 2020 - Horská střediska Jasná a Vysoké Tatry připravila pro děti speciální víkendovou nabídku. Na děti čekají 6. a 7. června různé atrakce včetně té nejoriginálnější  - obrovské hromady sněhu v Jasné, kterou odkryjí pro dětské dovádění na kluzácích.

 

V Jasné hromada sněhu pro děti

Netradiční Den dětí v Jasné láká premiérově na největší zásobu sněhu v historii tohoto skiareálu. Obrovská hromada sněhu, který si odložili do příští zimy, tak bude mít svou červnovou premiéru speciálně pro radost dětí. „Už podruhé jsme si v Jasné odložili sníh na další zimu, ale poprvé, co ho takhle zpřístupníme pro děti. Věříme, že si nečekané červnové sněžné dobrodružství dosyta užijí,“ vysvětluje Jana Kňavová ze střediska Jasná.

► Pro děti je během víkendu v Jasné připravený speciální animační program na Bíle Pouti s různými dětskými atrakcemi, horské káry, sladké pamlsky a také výlety lanovkami na Chopok za zvýhodněnou cenu 12€ během celého víkendu pro všechny věkové kategorie.

Lanovky v Tatrách za dětské ceny

Zábavu a relax si budou moci užít rodiny s dětmi nejen v Nízkých, ale i ve Vysokých Tatrách. „Pro děti otevře tento víkend po dlouhé době své království interaktivní galerie Kvantárium na Hrebienku, po magické zábavě určitě potěší i procházka relaxační zónou na dolní louce, kde na děti čeká 10 velkých i malých medvědích soch ze dřeva. Nudit se určitě nebudou ani na Skalnatém Plese, kde se budou moci vyřádit ve Sviští krajince, cestu ze Štartu to Tatranské Lomnice zpestří horské káry. Všichni hladoši budou moci po skvělých zážitcích nabrat energii u slaďoučkých mega plněných knedlíků,“ doplňuje pozvánku Lukáš Brodanský z horského střediska Vysoké Tatry.

► Speciálním benefitem na nejbližší víkend budou lanovky na Skalnaté Pleso, Hrebienok nebo na Štrbské Pleso za cenu dětského jízdného. Zvýhodněné ceny jsou a budou k dispozici výhradně a pouze při nákupu online přes e-shop gopass.sk.

POZOR: Ve Vysokých Tatrách je už v provozu po pravidelné údržbě i lanovka na Lomnický štít. Na vrcholu ve výšce 2634 m.n.m v těchto dnech panují díky čerstvé sněhové pokrývce skutečně zimní podmínky. Pro ty nejkrásnější zážitky ze slovenských hor je proto i navzdory červnovému datumu namístě teplé oblečení pro malé i velké návštěvníky.

 

Všechny lanovky, atrakce a aktivity budou v provozu při dodržování všech aktuálních preventivních hygienických nařízení.