Díky vydatné sněhové nadílce z posledních dní můžeme ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC od pátku 14. 12. otevřít již druhý areál - lyžařská sezóna začne v Peci pod Sněžkou. Od víkendu rozšíříme počet otevřených sjezdovek a spustíme další lanovky a vleky. Na sjezdovkách leží 30 – 50 cm sněhu.


Aktuálně se na Černé hoře lyžuje zhruba na 3 km sjezdovek. Otevřená je sjezdovka Anděl v plné délce, Zalomená a „dětská“ sjezdovka Sport 1. Od soboty 15.12. bude otevřená i 3 km dlouhá sjezdovka Ford Černohorská, která vede z vrcholu Černé hory až do Janských Lázní ke kabinkové lanovce a dále se rozjede vyhřívaná šestisedačková lanovka s bublinou Hofmanky Express a přilehlá sjezdovka. Na víkend tak budou mít lyžaři v Janských Lázních k dispozici 7 km sjezdovek.

Peci pod Sněžkou zahajujeme lyžařskou sezónu v pátek 14. 12., kdy budou v provozu vleky Javor a Smrk. Otevřou se 3 sjezdovky a dále Funpark v horní části Javoru a rovněž dětský LIVE park Javor se 2 pojízdnými koberci. V sobotu 15. 12. se přidá i čtyřsedačková lanovka Zahrádky Express, a dalších 5 vleků. Areál v Peci tak od víkendu nabídne rovněž 7 km sjezdovek.

Ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC se o víkendu bude lyžovat na cca 14 km sjezdovek. V obou areálech je v provozu lyžařská škola SkiResort Live a půjčovna hned u hlavních sjezdovek. V Janských Lázních funguje také servis i test centrum SkiResort Live. Na vrcholu Černé hory bude na víkend pro běžkaře upraveno zhruba 10 km tratí.


V pátek ještě za speciální jízdné


Ještě v pátek mohou lyžaři využít speciální jízdné, kdy stojí 1 den lyžování dospělého 500 Kč, junior a senior zaplatí 400 Kč a dítě od 6 let 300 Kč. Od soboty začne platit ceník standardní sezóny SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC.