V horních partiích Černé hory začíná v pátek 30. listopadu lyžařská sezóna. Pro lyžaře se otevře část sjezdovky Anděl v délce 500 metrů.

 

Teploty pod bodem mrazu, které umožnily zasněžování, panují v Krkonoších od minulého týdne. Na hřebenech navíc leží slabá vrstva přírodního sněhu. I díky těmto podmínkám můžeme zahájit lyžařskou sezónu ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC už v pátek 30. listopadu 2018 v 8:30.

Otevřená bude horní část sjezdovky Anděl v délce 500 metrů, na které bude pro lyžaře připraveno zhruba 40 – 50 cm sněhu. Ke sjezdovce se lidé dostanou od parkoviště kabinkovou lanovkou ČERNOHORSKÝ EXPRESS z Janských Lázní. Po lyžování se budou moci stejným způsobem vrátit,“ říká Petr Hynek, ředitel SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC.

Pro návštěvníky prvního lyžování bude na vrcholu Černé hory otevřen FordBar i Bistro&Restaurant Na lanovce. Na dolní stanici lanovky bude v provozu Bistro Lanovka.

V provozu budou také služby SkiResort Live, tedy lyžařská škola, půjčovna lyží, servis a test centrum Atomic & Salomon v budově dolní stanice kabinkové lanovky.

 

První lyžování za speciální jízdné

 

Lyžovat se bude od pátku 30. listopadu a to nejen o víkendu, ale také v následujících všedních dnech. Až do odvolání bude platit speciální jízdné. Dítě do 6 let má lyžování zdarma v doprovodu dospělé platící osoby. (1 dospělý platící + 1 dítě do 5,99 let zdarma).

➽ 400 Kč (dospělý - 1 den)

➽ 300 Kč (junior/senior - 1 den)

➽ 200 Kč (dítě - 1 den)

Speciální jízdné není možné kombinovat s dalšími slevami nebo zvýhodněními (Střídavý skipas)

Věkové kategorie: dítě – 6 - 11,99 let; junior – 12 - 17,99 let; dospělý - 18 - 62,99 let; senior - nad 63 let

Jakmile to podmínky dovolí, budou se otvírat také další sjezdovky. Aktuální informace najdete vždy na webu skiresort.cz.

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC v letošní sezóně nabídne lyžování na 44 km sjezdovek na 1 skipas.