Od zimy 2018/19 si přes gopass nakoupíš skipasy do Tater ještě výhodněji. Jejich cena bude navíc flexibilní a bude se odvíjet od vytíženosti střediska, od počasí a řady dalších faktorů.

Revoluční novinka spočívá v nové funkcionalitě eshopu GOPASS.sk, přes který lze online nakupovat skipasy do lyžařských středisek pod správou TMR. Nový web i prodej se rozběhne od 19.11.2018.

 

Flexibilní namísto fixních cen


Ceny skipasů v Tatrách už nebudou fixní jako dosud, ale budou se zobrazovat flexibilně online podle počtu prodaných skipasů, vytíženosti střediska i podle včasnosti nákupu skipasů na daný termín. Podobný systém už funguje v několika světových lyžařských střediscích - nejlíp ho ale známe z prostředí nákupu letenek.

Skipasy jako letenky


Určitě i vy rádi nakupujete online. Je to pohodlnější a často i levnější. Vždyť kdo by ještě dneska kupoval letenky přímo na letišti?! A podobně jako s letenkami to od letošní zimy bude i se skipasy do Jasné, Tatranské Lomnice a na Štrbské Pleso - kdo si koupí skipas v dostatečném předstihu online, výrazně ušetří.

 

Měli byste vědět


➽ Ceny skipasů nově automaticky přepočítává program, jehož cílem je rovnoměrně rozptýlit lyžaře do středisek během celé sezóny. Proto budou ceny skipasů ve vytížených termínech vyšší a ve dnech, kdy jsou stediska málo obsazená, ceny naopak klesnou.

➽ Aktuální cena skipasu se bude odvíjet nejen od obsazenosti střediska, ale i od počasí a jiných externích faktorů. Vlyv těchto faktorů se promítne do různých cenových hladin.

➽ Pokud si s nákupem skipasů online dostatečně pospíšíte, můžete si "ulovit" ceny skipasů v průběhu celé sezóny už od 19€. A k tomu budou k dispozici i časově omezené akční nabídky skipasů za symbolickou cenu

➽ Když si ale svůj online nákup necháte na poslední chvíli, nebo si skipas koupíte přímo ve středisku, zaplatíte víc.