Pokud jsi pravidelným návštěvníkem naší stránky, nemělo by ti uniknout: OnTheSnow má před zimou nový facelift! Změny na naší stránce ale nejsou zdaleka jen estetické. Cílem této aktualizace bylo také zlepšit výkonnost webu, nabídnout lepší uživatelskou zkušenost a pohodlnější ovládání na mobilech.

 

Větší rychlost načítání, více služeb a lepší mobilní funkce


Nejde o kompletní předělávku, ale o rozsáhlou restrukturalizaci našeho obsahu, úpravu barevného designu a spuštění nových služeb, přičemž naším hlavním cílem je lepší uživatelská zkušenost a přizpůsobení našich služeb stávajícím standardům a postupům.

Možná se vám zdá, že je to opravdu jen mírný "facelift", ale tahle nová verze přináší řadu nových funkcí a hlavně odráží naši snahu co nejvíc usnadnit navigaci na stránce, umožnit uživatelům snadno přecházet mezi jednotlivými středisky nebo regiony....

Pod kapotou se skrývá asi padesát zásadních změn technické úrovně webu, které zvyšují jeho stabilitu, zlepšují rychlost načítání stránek a usnadňují přístup z mobilních zařízení.


Je na vás, abyste objevili:

- Možnost definovat svá oblíbená střediska a získat k nim rychlý přístup pomocí jednoduchého kliknutí (po přihlášení)
- Novou hlavní navigaci stránky (která bude ještě v příštích týdnech procházet dalšími vylepšeními)
- Nové záložky s informacemi o střediscích (uspořádané do logických celků)
- Jednodušší uspořádání (plánujeme postupně zapracovat na 80% stránek našeho webu)
- Porovnávač lyžařských středisek (pro porovnání až 8 skiareálů najednou)
- Lepší integraci reklamních bannerů
- ...

Dalším naším velkým projektem je mobilní aplikace "Sníh & Sněhové zprávy OnTheSnow", jejíž nová verze bude k dispozici během několika dní.

Jsme si vědomi toho, že jako jakákoli důležitá aktualizace, i ta naše má ještě některé chyby - pokud nějakou objevíte, budeme rádi, když nám ji nahlásíte prostřednictvím kontaktního formuláře (najdete ho v dolní části stránky) anebo na email redakce.cz@mountainnews.com.