Obrovskou novinku si pro své návštěvníky připravili na zimu 2018/2019 ve skiareálech Klínovec a Neklid na Božím Daru. O spojení obou oblíbených lyžařských středisek informoval na svých stránkách Skiareál Klínovec.

Zdvojnásobujeme Skiareál Klínovec. O tomhle jsme snili již mnoho let. Podařilo se nám připojit sousední areál Boží Dar – Neklid. A nejen silnicí ale rovnou modrou sjezdovkou. Díky tomu jsme se stali nevětším lyžařsky propojeným areálem v České republice.

Po spojení s Neklidem nám přibylo 10 km sjezdovek, 1 lanová dráha, 5 vleků a snowpark. Celková plocha lyžařských tratí se téměř zdvojnásobila z 417 tisíc na 737 tisíc metrů čtverečních.

Celkem se můžete těšit na 31,5 km sjezdových tratí všech obtížností v rámci Skiareálu Klínovec, a pokud si zakoupíte skipas na 1,5 dne či delší tak dokonce na 47 km tratí v rámci InterSkireionu Fichtelberg – Klínovec. Mezi Fichtelbergem a Klínovcem jezdí pravidelný skibus zdarma. Přejezd skibusem v rámci InterSkiregionu zabere pouhých 10 minut

Další novinkou letošní zimy je rozšíření oblíbené modré sjezdovky Dámská o 100 %. V některých místech bude široká až 40 m. Rozšíření se dočkala rovněž červená sjezdovka Pařezovka.

Výrazně byl posílen systém umělého zasněžování. Nová sněžná děla jsou schopná zašněžování již při teplotách kolem -1,8 C°.

Užijte si s námi Neklid na Klínovci. Těšíme se na Vaši návštěvu – tým Skiareálu Klínovec.