Na Schnastalském ledovci v Jižním Tyrolsku začala 6. října zimní sezóna. A k zimě ve Val Senales neodmyslitelně patří i karta SunnyCard. Všichni majitelé této karty mohou slyžovat nejen zasněžené svahy ledovce, ale ještě i sjezdovky v dalších 8 střediscích – a navíc ušetřit hodně peněz.

 

Neuvěřitelné: Se Sunny card lyžuješ za 10 eur na den


Ten, kdo si koupí SunnyCard v předprodeji do 31. října 2018, ušetří až 20 % z ceníkové ceny karty. Při středním využití karty, tedy například pokud na lyžích strávíte 20 dní z celé sezóny, vás den lyžování přijde na pouhých 10 eur na osobu. 

To, co zní neuvěřitelně, lze snadno spočítat. Kdo si v předprodeji (do 31.10.) koupí kartu SunnyCard, zaplatí za neomedzený požitek z lyžování v osmi nejkrásnějších lyžařských střediscích v Rakousku a na Schnalstalském ledovci v Jižních Tyrolích během celé sezóny 415 eur (běžná cena 519 eur).

 

Jak jsme se dopočítali 10 eur na den? Jednoduše!


Rodina s dvěma dětmi pod 15 let takto zaplatí za celou sezónu 830 eur, protože děti do 15 let věku lyžují zadarmo, pokud mají oba rodiče zakoupenou kartu SunnyCard.

Za 20 dní lyžování (1 týden vánoční prázdniny, 1 týden jarní prázdniny a 6 jednotlivých dní nebo 3 víkendy) zaplatí čtyřčlenná rodina následující denní sumu » 830 : 20 = 41,50.

A když to rozpočítáme na osoby, potom 41,50€ : 4 = 10,375 € za osobu. S přibližně 10 eury na den bude lyžování v lyžařských střediscích, která akceptují kartu SunnyCard, skutečně výhodné.

 

Jednoduše zadarmo: Dětský lístek pro rodiče bez partnera dostanete zadarmo


I pro rodiče vychovávajícího dítě bez partnera představuje karta SunnyCard jedinečnou příležitost dopřát sobě i své ratolesti výhodnou lyžovačku. Takto získají všechny děti do 10 let věku (ročník 2009 a mladší), žijící ve společné domácnosti, při koupi SunnyCard pro dospělého kartu SunnyCard pro dítě zadarmo.

 

Jednoduše pro mladé: Speciální tarify pro hosty do 25 let věku


Pro sportovce pod 25 let věku je nová karta SunnyCard U 25 v předprodeji jen za 353 eur (ceníková cena je 441 eur). Cena mládežnícké sezónní karty (ročník 2000-2003) je 311 eur v předprodeji (389 eur od 1.listopadu 2018).

"Chceme nabídnout rodinám, jejichž děti uř přerostly věkovou hranici pro kartu zdarma, atraktivní variantu sezónních karet,“ říká k této kartě Helmut Holzinger, předseda horských drah Hinterstoder Wurzeralm Bergbahnen AG.

 

Jednoduše relax: Karta SunnyCard PO-PIA – požitek z lyžování během pracovního týdne


Spousta místa na sjezdovkách, žádné čekání na vlek, poklidné lyžování - především starší lidé nebo mnozí další s volným časem během týdne tuhle nabídku ocení. Karta SunnyCard je v nabídce ve verzi na pracovní dni (platná od pondělka do pátku po celou sezónu ve všech 9 lyžařských střediscích) za 303 eur (od 1. 11.2018 za 379 eur).

 

Jednoduše rozmanitost: Lyžařská střediska SunnyCard v Rakousku a Itálii


Lyžařská karta SunnyCard platí ve všech střediscích skupiny skisport.com pana Schröcknadela: Hochkar, Lackenhof am Ötscher, Hinterstoder, Wurzeralm, Almtal - Bergbahnen/Kasberg, Hochficht, Hochkössen a Großglockner/Heiligenblut a na ledovci Schnalstal (Val Senales) v Itálii.

Jen 340 km od Prahy najdete oba lyžařské regiony Hochkar a Lackenhof am Ötscher v Dolním Rakousku. Lackenhof je zvlášť vhodný pro rodiny s dětmi a Hochkar je oblíbený pro svou extrémní jistotu sněhové nadílky, kterou ocení hlavně freerideři

V Horním Rakousku se nacházejí střediska Hinterstoder a Wurzeralm. Obě jsou lehce dosažitelná přes Budějovice a Linz. Wurzeralm je také vstřícný k rodinám s dětmi a najdete zde spoustu původních chat. Hinterstoder je to pravé lyžařské eldorádo – počínajíc tratí Světového poháru Hannese Trinkla až po mnohé modré sjezdovky vhodné pro celou rodinu.

V pohádkové krajině na trojmezí Rakouska, Německa Čech leží středisko Hochficht, vyznačující se jistotou sněhu a vstřícností k rodinám s dětmi. Svou perfektní infrastrukturou - v minulé sezóně tady spustili do provozu novou 10-místnou kabinkovou lanovku - usnadňuje lyžování všem návštěvníkům. A svými rozmanitými svahy a pohostinností středisko boduje u malých i velkých.

I středisko Almtal - Bergbahnen/Kasberg, vhodné také pro rodiny s dětmi, pro začátečníky i pro pokročilé leží v Horním Rakousku a zaujme rozsáhlým freestyle parkem. 

Působivou kulisu nabízí návštěvníkům vysokohorské lyžařské středisko Grossglockner/Heiligenblut. Až do jara si tady můžete užít jedinečný výhled na nejvyšší horu Rakouska, Grossglocker. Značené lyžařské tratě a rozsáhlá freeride aréna rozbuší srdce fanoušků hlubokého sněhu.

V Tyrolsku leží lyžařské středisko Hochkössen. Tady, na „Action Hill“, v oblasti s největší jistotou sněhu v Rakousku, je nezapomenutelné panorama pohoří Kaisergebirge, rozmanité sjezdovky pro každého a prapůvodní chaty. V profesionálně vedeném závodním a tréninkovém centru Hochkössen na vás čeká profesionální péče.

Ledovcová oblast Schnalstal v Jižním Tyrolsku se nachází ve výšce 3.212 m n.m. a nabízí aktivním rekreantům vše, co k zimní dovolené v Jižním Tyrolsku patří - a se zárukou sněhu od října do května.

 

Jednoduše objednejte. Jak na to?


Kartu SunnyCard můžete objednat prostřednictvím objednávkového formuláře, zaslaného nazpět mailem na info@hiwu.at, faxem (++43 7564/5275-130) nebo písemně, dopisem.

Objednávkový formulář najdete na stránce www.skisport.com v sekci Download.

Sezónní karty si můžete koupit i online na http://hiwu.skiticketshop.com/hinterstoder/calculator/

Sezónní karty jsou platné během všech dní zimní sezóny 2018/2019 (max. od 26.10.2018 do 6.5.2019).

K vystavení karty SunnyCard jsou potřebné následující dokumenty: Vyplněný a podepsaný objednávkový formulář + fotografie.

K vystavení karty SunnyCard pro děti zdarma: Potvrzení o rodinné příslušnosti nebo kopie rodného listu. 

Bližší informace o kartě SunnyCard najdete na stránce www.skisport.com.