Celosezónní skipas Chytrá sezónka na příští zimní sezónu 2018/19 přišel na jaře do Špindlerova Mlýna dřív než vloni. S předplatným ve formě zálohy si lyžaři mohli užívat lyžovačku od 19. března až do konce dubna jen za 990 Kč.

Lyžaři, kteří si Chytrou sezónku na jaře koupili, mohou zbylý doplatek celosezónního skipasu zaplatit online na podzim přes www.gopass.cz. K úhradě doplatku 4000 Kč budou vyzváni e-mailem. Sezónní skipas na celou zimní sezónu 2018/19 tak budou mít jen za 4990 Kč. 

Truchlit ale nemusí ani lyžaři, kteří si Chytrou sezónku nestihli koupit na jaře. Ještě i v září a říjnu se prodává za zvýhodněnou cenu 6.990 Kč Pokud byste s koupí otáleli, sezónní skipas by se vám ještě prodražil.

  

Co musíte udělat?

✔ Pokud ještě nejste členem věrnostního programu GOPASS, zaregistrujte se zdarma na www.gopass.cz
✔ Pokud jste si Chytrou sezónku koupili už na jaře, během září 2018 budete e-mailem vyzváni k doplacení částky 4000 Kč, čímž si zaopatříte celosezónní skipas na zimní sezónu 2018/19 celkem za pouhých 4.990 Kč
✔ Pokud Chytrou sezónku ještě nemáte, zakupte ji přes GOPASS - čím dřív, tím líp. Nabídka je časově omezená.

 

 

Rozšířené balíčky s doplatkem


Pro ty z vás, kteří se nechtějí omezovat jen na lyžování ve Špindlu, jsou připraveny rozšiřující balíčky. Pro aktivaci rozšiřujících balíčků je nezbytné nejprve doplatit celou cenu sezónní permanentky, potom si k Chytré sezónce můžete dokoupit např. balíček Polsko, který vás za 1300 Kč opravňuje k neomezenému lyžování ve slezském lyžařském středisku Szczyrk Mountain Resort, které před sezónou 17/18 prošlo radikální modernizací.

Další z balíčků, Slovensko, je poněkud dražší, za další 4000 Kč však můžete po celou příští zimní sezónu brázdit svahy v Jasné Nízké Tatry, v Tatranské Lomnici i na Štrbském Plese.