Na OnTheSnow máte nyní možnost vybrat si lyžařská střediska, která můžete navzájem porovnat. Díky našemu novému nástroji můžete porovnávat třeba ceny skipasů ve vámi zvolených střediscích, výšky sněhu i aktuální údaje o posledním sněžení nebo počet a rozložení sjezdovek v jednotlivých střediscích. Statistiky sněžení a celkové vrstvy sněhu (buď za posledních 30 dní, nebo za celou aktuální sezónu) jsou zobrazeny v přehledném grafu. 

 

Jak Porovnávač středisek funguje:


Lyžařské středisko, které chcete přidat k porovnání, můžete vybrat buď ze seznamu středisek daného regionu, nebo přímo v profilu onoho střediska.

 

 

 

Do porovnávače můžete přidat až deset různých lyžařských středisek. Všechny vámi vybrané skiareály se vám zobrazí v dolní části stránky pod textem "Moje vybraná střediska". Kliknutím na tento text se "vyrolují" do seznamu s obrázky.

 

 

Po kliknutí na tlačítko "Porovnat" se vám zobrazí nová stránka, na které uvidíte všechna vámi vybraná střediska i se všemi relevantními údaji, které můžete snadno porovnat. Jak už bylo řečeno, porovnávat můžete nejen ceny skipasů, ale také poslední sněhové přírůstky, datum poslední aktualizace sněhových podmínek, výšku sněhu za posledních 30 dní nebo za celou sezónu, ale také základní údaje jako je nadmořská výška či převýšení střediska nebo rozdělení sjezdovek podle náročnosti.

 

 

Výška sněhu ve všech porovnávaných střediscích se zobrazuje v praktickém a přehledném grafu:

 

Chcete si náš nový nástroj vyzkoušet? Klikněte prostě jen na některý z regionů, jehož skiareály vás zajímají, vyberte si pár středisek a porovnávání můžete hned otestovat!

 

Redakce OnTheSnow vám přeje hodně zábavy při porovnávání!

 

P.S.: Náš nový porovnávací nástroj běží v beta verzi. Průběžně pracujeme na jeho vylepšování, ale zatím můžete zaregistrovat pár drobných nedostatků v grafice, ne úplně optimální zobrazení počtu vleků nebo některé chybějící údaje. Na odstranění těchto nedostatků budem dál usilovně pracovat a snad brzy vyřešíme všechny nesrovnalosti. Pokud objevíte chyby nebo máte nápady na vylepšení našeho nástroje, napište prosím krátký e-mail naší redaktorce Kamile Roobové (KRoobova@mountainnews.com) nebo přidejte komentář pod tímto článkem. Děkujeme :)