Tyto webové stránky používají cookies. Kliknutím na tlačítko OK povolujete jejich použití. Více informací zde:Ochrana osobních údajů
Ok

Born on Board: Brýle s kompletní zárukou

5. prosinec 2017 | Skiinfo/OnTheSnow

Born on Board: Brýle s kompletní zárukou- ©Born on Board

Lyžařské brýle Born on Board

Copyright: Born on Board

Do BoB jsme se zamilovali na první pohled. Ale cool vzhled není jedinou předností brýlí polské značky Born on Board. To, čím se odlišují, je jedinečná záruka One Family, díky které se uživatel nemusí obávat, že brýle poškrábe, zničí nebo ztratí.

Jak funguje záruka One Family?


Značka Born on Board nepovažuje kupce za zákazníky, ale za partnery. Partneři si navzájem důvěřují, stejně tak i BOB důvěřuje svým klientům a nabízí jim balíček bezplatné kompletní záruky One Family. Jediné, co musíte udělat, je zaregistrovat svůj zakoupený produkt BOB do jednoho měsíce od nákupu. A když se s ním náhodou něco stane, dostanete zadarmo nový (stejný model). Jediné náklady jsou ty poštovní. 

Uznejte, že na polský trh je tenhle přístup dost odvážný a inovativní. "Naše motto je víra v lidi. Chceme ukázat celému světu, že lidé jsou připraveni být upřímní," píše společnost na své webové stránce https://www.bornonboard.com/

Existuje vlastně ještě jedna výhoda, kterou tato značka svým klientům nabízí: Všichni zákazníci, kteří poskytnutou záruku nevyužijí, "budou hojně odměněni při zavádění dalších produktů!"

A abychom i my byli úplně upřímní, tahle značka má pro nás, Čechy, jedinou drobnou nevýhodu: Při nákupu z polského e-shopu musíme počítat s vyšší sazbou za přeshraniční dopravu.

Fotogalerie

Zobrazit vše

Lyžařské brýle Born on Board - © Born on Board
Lyžařské brýle Born on Board, model Black Star transparentní - © Born on Board
Lyžařské brýle Born on Board, model Bubble Mint - © Born on Board
Brýle Born on Board, model Hot Planet - © Born on Board

Vysoká kvalita zpracování a skvělý design


Dosud jsme neměli příležitost otestovat tyhle brýle na sjezdovce, ale jakmile se naskytne vhodná chvíle, vyzkoušíme je a připravíme pro vás zprávu z testování. Na první pohled ale můžete vidět, že produkty téhle značky mají dokonalý design a jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů. Výrobce zaručuje, že kontrolou prochází každý jednotlivý kus, a všechny zorníky jsou řádně testovány.

Všechny brýle značky Born on Board mají:

  • dvojitý zorník REVO (nebo jiný výměnný) s optickou třídou 1
  • stoprocentní ochranu proti záření UVA, UVB i UVC
  • nastavitelný popruh
  • ochrannou vrstvu proti zamlžování zorníku
  • systém pro rychlé odpařování vlhkosti ze zorníku
  • třívrstvou pěnu, která umožňuje přirozenou cirkulaci vzduchu a ideálně přilne ke každé tváři
  • pouzdro a hadříček na otírání zorníku

Reklama

Newsletter

OnTheSnow ve tvém mobilu
Více informací

Reklama

Zprávy ze sjezdovky

Ztvrdlý

Krásný areál. Sjezdovky super.

- Orava Snow

Zpevněný prašan

Reklama