Čeština

Skipas Sudety SKI: Czarna Góra a Zieleniec spojují síly

6. říjen 2017 | OnTheSnow

Zprávy z regionu: Polsko

Střediska v tomto článku: Czarna Góra, Zieleniec

Skipas Sudety SKI: Czarna Góra a Zieleniec spojují síly

Sudety SKI - společný skipas dvou polských lyžařských středisek, Zielence a Černé Hory (Cziarné Góry)

Dvě největší lyžařská střediska v polském Dolním Slezsku, jen pár kilometrů od českých hranic - Zieleniec Ski Arena a Czarna Góra Resort - od sezóny 2017/18 nabízejí lyžařům společný skipas pod názvem Sudety SKI. Předprodej byl spuštěn 2. října.

Popularita skipasů platných současně v několika lyžařských střediscích neustále stoupá. Tento trend už dávno posilují mnohá alpská střediska, v posledních letech tento způsob, jak přilákat lyžaře, začaly využívat i některé české, slovenské a polské skiareály. Není se tedy čemu divit, že se po několikaleté odmlce Poláci znovu vracejí ke společné nabídce dvou největších polských dolnoslezských středisek - Zieleńce a Czarné Góry. Nový skipas Sudety SKI zpřístupňuje víc než 32 kilometrů sjezdovek v obou lyžařských střediscích, 38 lanovek a vleků a opravňuje držitele k lyžování během 6 libovolných dní v sezóně (13 hodin denně). Podmínkou je využití skipasu během jednoho dne pouze v jednom ze středisek.

Dolnoslezské středisko Czarna Góra na záběrech z ptačí perspektivy  - © FB TauronBachledaSki

Dolnoslezské středisko Czarna Góra na záběrech z ptačí perspektivy

Copyright: FB TauronBachledaSki

Lyžařská nabídka obou středisek se navzájem doplňuje. "Naše střediska, i když leží jen kousek od sebe, se od sebe liší. Czarna Góra leží ve větší nadmořské výšce a nabízí lyžarům prudší sjezdy, Zieleniec Ski Arena má hustější síť lanovek, vleků i širokých sjezdovek. V Zielenci se zároveň nejdéle z celého Dolního Slezska drží sníh," říká Grzegorz Głód ze skiareálu v Zielenci. 

2. října odstartoval předprodej skipasů na webových stránkách obou středisek. Během lyžařské sezóny bude možné je zakoupit i na běžných pokladnách lyžařských středisek za cenu 570 polských zlotých (cca 3420 Kč) pro dospělého a 470 PLN (cca 2820 Kč) pro dítě do 10 let.

Při koupi v předprodeji se přitom dá na ceně skipasu ušetřit 20 %. Skipas pro dospělého tak až do 31.10. koupíte za 456 PLN (2735 Kč). V listopadu předprodejová sleva klesne na 15%, běžný skipas tak bude stát 484,50 PLN (2905 Kč) a v prosinci ušetříte už jen 5% (541,50 PLN/3247 Kč). Ke skipasu se dá připlatit ještě pojištění a kartu si můžete personalizovat přidáním vlatní grafiky.


Podívejte se také na

profil střediska Czarna Góra

profil střediska Zieleniec

 

Zieleniec Ski Arena, Polsko  - © Zieleniec  Ski Arena

Zieleniec Ski Arena, Polsko

Copyright: Zieleniec Ski Arena

Reklama

Reklama

Reklama