Čeština
České sezónní mega-skipasy 2015-2016 nabízejí ještě větší možnosti!- ©Špindlerův Mlýn FB

Špindlerův Mlýn 05.03.2014

Copyright: Špindlerův Mlýn FB

Letošní nabídka skipasů, s nimiž můžete lyžovat ve více lyžařských střediscích za jednu cenu, je ještě rozmanitější než minulou sezónu. Přinášíme vám přehled těch nejzajímavějších mega-skipasů, platných v české kotlině pro sezónu 2015/16:


Czech Skipass - širší nabídka za nezměněnou cenu!

Po úspěšné loňské premiéře se letos nabídka sezónní permanentky s názvem Czech Skipass ještě víc rozrůstá. Po zakoupení Czech Skipassu mohou lyžaři brázdit sjezdovky největších českých a moravských skiareálů, od Lipna a Klínovce přes Špindl až po střediska v oblasti Kralického Sněžníku, beskydskou Bílou nebo jižněji posazenou Kohútku na česko-slovenském pomezí. Celkem 23 lyžařských středisek, tedy o 9 areálů víc než loni, nabízí 190 km sjezdovek (tedy o 60 km víc než minulý rok), 34 lanovek a přes 140 vleků.

Kde všude tuto sezónní permanentku můžete využít? 

✔ Skiareál Špindlerův Mlýn
✔ SkiResort Černá hora - Pec
   Černá hora - Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Velká Úpa, Svoboda n/Ú., Černý Důl
✔ Ski Areál Malá Úpa
✔ Ski Family Dolní Dvůr
✔ Herlíkovice-Bubákov
✔ Vítkovice v Krkonoších
✔ Skiaréna Jizerky
   Tanvaldský Špičák, Bedřichov, Severák
✔ Skiareál Monínec
✔ Skiareál Klínovec
✔ Skiareál Plešivec
✔ Ski&Bike Špičák
✔ Skiareál Lipno
✔ Dolní Morava
✔ Skiareál Kouty
✔ Skicentrum Deštné
✔ Skicentrum Kohútka
✔ Ski Areál Bílá

Za celosezónní permanentku platnou ve všech uvedených skiareálech přitom letos nezaplatíte ani o korunu víc než v minulé sezóně. Nepřenosná permanentka pro dospělého přijde na 11.000 Kč, juniorská (12-18 let) a seniorská (nad 63 let) na 9.000 Kč a za dětskou sezónku (6-12 let) zaplatíte 8.000 Kč.

Více informací: http://www.czechskipass.cz/

 

 

Ani SkiResort ceny sezónního skipasu nemění

 

Pět středisek ve východních Krkonoších sdružuje už po dvě sezóny společná hlavička SkiResort Černá hora - Pec. Kromě největších resortů Černá hora (Jánské Lázně) a Pec pod Sněžkou pod tuto značku patří také Černý Důl, Velká Úpa a Svoboda nad Úpou. Za možnost prohánět se po celou sezónu na 41 kilometrech upravovaných sjezdových tratí zaplatíte i tento rok 10.000 Kč (8.500 junior/senior a 6.000 Kč děti nad 6 let). Sezónní permanentka platí jak pro denní, tak i pro večerní lyžování, platná je navíc i pro letní sezónu od května do října na kabinkovou lanovku Černohorský Express a sedačku Hnědý vrch. 

Více informací: http://www.skiresort.cz/cs/

 

Československý skipass

Sezónní permanentka platná ve slovenském středisku Snowparadise Veľká Rača Oščadnica a v moravských lyžařských areálech Skiregionu Valašsko: Ski centrum Kohútka, Ski Bílá, velkokarlovické areály Razula, Jezerné, Synot-Kyčerka, Machuzky, dále Ski Karolinka a Mezivodí. Cena sezónního skipasu pro dospělého činí 9.500 Kč, juniorský (12-18) 7.800 Kč a dětský 6.200 Kč.

Více informací na webových stránkách uvedených lyžařských středisek

 

 

SkiRegion

Na letošní ceny skipasů jsme se zeptali také zástupců SkiRegionu, avšak do dnešního dne (10.11.2015) jsme nedostali aktuální informace. O cenách pro letošní sezónu i o zastoupení lyžařských středisek v rámci SkiRegionu budeme informovat, jakmile zjistíme podrobnosti.

V minulém roce bylo možné po zakoupení společného skipasu SkiRegion lyžovat v pěti lyžařských areálech na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Víc než 40 kilometrů sjezdovek, obsluhovaných 7 lanovkami a 38 vleky bylo lyžařům k dispozici ve střediscích Harrachov, Rokytnice nad JizerouPaseky nad JizerouRejdice a Příchovice. 
Skipas SkiRegion se dosud neprodával ve variantě celosezónní permanentky. 

EDIT 27.11.2015: Sdružení Skiregion.cz zveřejnilo ceny skipasů, platných pro sezónu 2015/16. Zatím však není jasné, která lyžařská střediska budou v této sezóně součástí Skiregionu. Vše by se mělo definitivně rozhodnout na schůzi Skiregionu 30.11.2015. Momentálně už ale máme potvrzeno, že ze Skiregionu vystupují všechna harrachovská střediska (Černá hora, Zákoutí, Amálka). Situaci budeme nadále sledovat.

Ceny společného skipasu SKIREGIONu v hlavní sezóně (od 19.12.2015 do 6.3.2016) jsou následující: 

✔ skipas na 2 dny: 1.150 Kč dospělý, 1.040 Kč junior, 750 Kč děti 4-13 let

✔ skipas na 3 dny: 1.680 Kč dospělý, 1.510 Kč junior, 1.090 Kč děti 4-13 let

✔ skipas na 5 ze 7 dní: 2.690 Kč dospělý, 2.420 Kč junior, 1.750 Kč děti 4-13 let

Skipas se prodává i v podobě bodového jízdného. 600 bodů si nabijete za 1.140 Kč.

Více informací a kompletní ceník: http://www.skiregion.cz/cs/

Harrachov  - © Harrachov

Harrachov

Copyright: Harrachov
 

 


Víte o dalších možnostech hromadných skipasů, díky nim můžete lyžovat ve více českých a moravských lyžařských areálech? Pošlete nám tip do komentáře pod článkem nebo na e-mail redakce.cz@mountainnews.com.


Galerie

Špindlerův Mlýn 05.03.2014 - © Špindlerův Mlýn FB
Lyžařské středisko Rokytnice nad Jizerou - Horní domky
Lyžařské středisko Deštné, horní stanice Marta 1
Skiareál Harrachov - © Facebook SA Harrachov

Zobrazit vše

 

Reklama

Reklama

Reklama