Čeština

Jaro v St Anton: Slunce a sníh za atraktivní ceny!

2. duben 2014 | Tomasz Wojciechowski

Zprávy z regionu: Arlberg

Střediska v tomto článku: St. Anton am Arlberg

Jaro v St Anton: Slunce a sníh za atraktivní ceny!- ©TVB St Anton / Josef Mallaun

St. Anton am Arlberg

Copyright: TVB St Anton / Josef Mallaun

Pro St Anton am Arlberg, známý skvělými podmínkami pro všechny druhy zimních sportů, neznamená příchod jara v žádném případě konec zimní sezóny. Lyžařům a snowboardistům, kteří mají rádi slunce na svazích, se nyní nabízí příležitost vychutnat si vynikající lyžařské podmínky za rozumnou cenu. Pro milovníky jarního lyžování připravilo lyžařské středisko St Anton už tradičně zajímavé pobytové balíčky se skipasy v ceně.

 

Slunečná lyžovačka

Akční ceny se objevují už od soboty 15. 3. Spousta hotelů a penzionů teď nabízí pobytové balíčky za velmi atraktivní ceny. Sedmidenní pobyt v útulném penzionu se snídaní a skipasem na 6 dní seženete už od 470 EUR na osobu.

Skipas vás opravňuje k lyžování na svazích v celé oblasti Arlbergu, což zahrnuje mimo jiné sjezdovky na svazích Vallugi, Galzig, Kapall a Rendla v Sankt Anton, ale také terény v lyžařských střediscích Lech-Zuers, St Christoph, Stuben, Kloesterle - Sonnenkopf, Pettneu a nově propojený lyžařský areál Warth-Schroecken. Celkem je tady pro lyžaře a snowboardisty připraveno 340 km upravovaných sjezdovek a 200 km freeridových tratí, to vše obsluhováno 94 moderními lanovkami a vleky.

St. Anton am Arlberg  - © Roderick Parks

St. Anton am Arlberg

Copyright: Roderick Parks

 

Dny sněhových krystalků

Ještě levnější lyžování můžete zažít v St. Anton během dní sněhových krystalů („Schneekristaltage“), mezi 22. a 27. dubnem. V tomto termínu za 5-denní pobyt v penzionu se snídaní a skipasem (4 dny) zaplatíte od 292 EUR. Představitelé lyžařského střediska slibují, že sněhu bude v té době ještě dost na to, abyste z každého z pěti místních vrcholů mohli sjet na lyžích až do samotného údolí!

 

Bílé opojení

19. dubna se v St Anton konají legendární závody „Weiβer Rausch“. Na startu tohoto kultovního sjezdu stane jako obvykle asi 500 účastníků z mnoha zemí. Po startovním signálu se závodníci spustí z Vallugagrat hlubokým sněhem do údolí a při své cestě překonají výškový rozdíl 1300 metrů. Během závodu budou muset odepnout lyže, aby překonali 130 metrů dlouhý úsek, za nímž mohou pokračovat už zase na lyžích až do cíle. Celá trasa měří 9 kilometrů.

500 účastníků stane na startu kultovního  závodu "Bílé opojení"  - © TVB St. Anton am Arlberg / Fotograf Josef Mallaun

500 účastníků stane na startu kultovního závodu "Bílé opojení"

Copyright: TVB St. Anton am Arlberg / Fotograf Josef Mallaun

 

Prohlédněte si také::

Informace o lyžařském středisku St Anton

Sněhové podmínky v St Anton

Webkamery v St Anton

Předpověď počasí pro St Anton

Reklama

Reklama

Reklama