Čeština

Liptov Lyžařská střediska

Lyžařská střediska a lyžování na LiptověLiptov se nachází v severní části středního Slovenska, tato oblast je také známá jako "Nízké Tatry - sever". Je jedním z nejznámějších a nejnavštěvovanějších regionů na Slovensku. Na Liptově najdete největší slovenské lyžařské středisko Jasná Nízke Tatry. Mezi další velká a oblíbená střediska v regionu řadíme i Ružomberok - Malino Brdo a PARK SNOW Donovaly. Vynikající terény pro freeride se nacházejí pod Chopkem v Jasné a v sedle Čertovica.

Rodinám s dětmi doporučujeme navštívit Donovaly, kde se nachází největší dětský zimní park na Slovensku, nebo Jasnou, kde je hned několik lokalit s označením Maxiland zaměřeno na nejmladší návštěvníky.

Wellness na Liptově
Liptov nabízí také tři velká termální koupaliště: Tatralandia na okraji Liptovského Mikuláše a Gino Paradise Bešeňová u Ružomberka jsou velkými aquaparky se širokou paletou wellness služeb a množstvím tobogánů. Aqua-Vital Park Kúpele Lúčky, které najdete také nedaleko Ružomberka, je situováno přímo v horách a nabízí několik bazénů v klidném prostředí za výhodnou cenu.
0
středisek s víc než 20 cm nového sněhu

Nejlepší hotely: Liptov

* Cena za jeden dvoulůžkový pokoj nezahrnuje všechny místní daně a poplatky. Podrobnosti najdeš u našich partnerů.

Reklama

Zůstaň s OnTheSnow i na svahu

Reklama

Reklama