Tyto webové stránky používají cookies. Kliknutím na tlačítko OK povolujete jejich použití. Více informací zde:Ochrana osobních údajů
Ok
Mezinárodní propojení mezi La Thuile a francouzským lyžařským střediskem La Rosière činí lyžařské středisko Espace San Bernardo unikátním.
S jedním skipasem vám zpřístupní 150 km sjezdovek s 38 vleky o celkové kapacitě 58.000 osob/hod. Espace San Bernardo je jedním z největších mezinárodních středisek v Evropě, skládajícím se z La Thuile (Valley of Aosta, Itálie) a La Rosiere (Val d'Isere, Francie).
Kromě sjezdového lyžování si zde vychutnáte mnoho dalších aktivit během celého roku. Je to například běžecké lyžování, heliskiing, horská cyklistika, turistika, jízda na koních, horolezectví a mnoho dalšího.
Milovníci lyžování zde najdou mnoho skvěle připravených sjezdovek od listopadu do dubna, a to díky poloze Espace San Bernardo v nadmořské výšce od 1441 do 2700 m n.m. K dobrým sněhovým podmínkám přispívá také téměř 400 sněžných děl.
0
Střediska s +20cm nového sněhu Kde sněžilo?
Nezmeškej žádný Powderalarm!Přihlaš se teď!

Nejlepší hotely: Espace San Bernardo

* Uvedené ceny jsou za jeden dvoulůžkový pokoj a nezahrnují všechny místní daně a poplatky. Podrobnosti najdete u našich partnerů.
* Uvedené ceny jsou za jeden dvoulůžkový pokoj a nezahrnují všechny místní daně a poplatky. Podrobnosti najdete u našich partnerů.

Reklama

Newsletter

OnTheSnow ve tvém mobilu
Více informací

Zůstaň s OnTheSnow i na svahu

Reklama

Reklama