Tyto webové stránky používají cookies. Kliknutím na tlačítko OK povolujete jejich použití. Více informací zde: Ochrana osobních údajů
Ok

Lyžařská střediska a lyžování ve SkiResortu Černá hora - Pec


SkiResort ČERNÁ HORA - PEC je největší lyžařská oblast v Česku, kde je možné lyžovat na 42 km sjezdovek a lyžařských cest na jeden společný skipas.

SkiResort tvoří 5 navzájem propojených lyžařských středisek: Černá hora (Janské Lázně), Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Velká Úpa a Svoboda nad Úpou. Každý z areálů má jiný charakter a odlišnou náročnost sjezdovek. Kromě nejdelších, až tříkilometrových sjezdovek se zde nacházejí i dětské LIVE parky - lokality se zázemím pro malé lyžaře, nebo atraktivní zábavné tratě Funline s klopenými zatáčkami a tunelem, nebo tratě s časomírou pro obří slalom a sjezd.

V této lyžařské oblasti fungují oficiální služby s garancí kvality pod hlavičkou SkiResort LIVE - lyžařské školy, půjčovny, ski servis i sportovní obchod. LIVE parky s posuvnými pásy a dětskými vleky pro komfortnější výuku dětí se nacházejí ve 4 z 5 areálů.

SkiResort Černá hora - Pec jako jediná lyžařská oblast v Česku nabízí unikátní lyžařské propojení dvou největších areálů - Černé hory (Janské Lázně) a Pece pod Sněžkou na lyžích a pomocí roleb SkiTour s možností návratu do Janských Lázní, či Černého Dolu rychlým skibusem SkiTour Express. Večerní lyžování na osvětlených sjezdovkách nabízí 4 z 5 středisek.
Porovnej podle:
Název střediska Recenze Úplný začátečník Mírně pokročilý Středně pokročilý Expert Sjezdovky
Otevřeno/Celkem
Poslední aktualizace: 5/4
0 % 32 % 53 % 15 % /18
Poslední aktualizace: 27/3
0 % 37 % 63 % 0 % /11
Poslední aktualizace: 18/4
0 % 37 % 60 % 4 % /17
Poslední aktualizace: 27/3
0 % 100 % 0 % 0 % /3
Poslední aktualizace: 27/3
0 % 36 % 64 % 0 % /4

Upozornění na prašan

Zobraz všechna upozornění na prašan

0
Střediska s víc než 20cm nového sněhu za 24 hodin Podívej, kde sněžilo!
Nezmeškej už žádné upozornění na prašan! Přihlaš se teď!

Reklama

Newsletter

OnTheSnow ve tvém mobilu
Více informací

Zůstaň s OnTheSnow i na svahu

Reklama

Reklama